Sayfa Yükleniyor...
Lütfen Bekleyiniz...

Endüstriyel Elektrik & Elektronik

Elektrik & Elektonik Hizmeti

Kale Kaizen A.Ş. alarak fabrikanızın elektrik tesisatının anahtar teslim oluşturulması, bakımı, onarımı ana hizmet konularımızdandır.

Yapacağımız elektrik tesisatı işlemlerinde üstün Kale Kaizen iş güvenliği bakış açısı ile TSE standartlarına uygun malzemeleri kullanmaktayız.
Fabrikanızda elektriksel anlamda A’dan Z’ye aydınlatma, elektrik tesisatı, kablo tava tesisatı, sıva altı ve sıva üstü elektriksel ihtiyaçlarınızı Kale Kaizen kalitesi güvencesiyle hizmetinize sunmaktayız.

Geniş ürün yelpazesi ile her türlü elektrik sorununuza uygun ürün ve uygulama çözümleri getirmekteyiz.

Tesisat, tamirat, aydınlatma hizmetleriyle başarının ancak ve ancak dürüst ekip çalışmasıyla gerçekleşeceğine inanan firmamız hizmet verdiği tüm alanlarda mutlak müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışmaktadır.

Biz kaliteli ve kesintisiz güler yüzlü hizmetin herkesin hakkı olduğunu düşünüyoruz ve bunun için çalışıyoruz. Hizmet alanlarımızda yenilenen yüzümüz ile sizlere daha kaliteli hizmet vermek ve sizlerin memnuniyetini yükseltmek arzusuyla gerçekleştireceğimiz çalışmalarımızda sizin fikir , öneri ve görüşlerinize de çok önem veriyoruz.

Elektrik Tesisatı Çalışmaları

Tarafımızdan almış olduğunuz her tadilat ve dekorasyon hizmeti ile birlikte gerekli olan her alanda elektrik tesisatları ve su tesisatlar gözden geçirilmektedir. Yine ihtiyaç durumunda komple elektrik tesisatı çalışmaları tarafımızdan sürdürülmektedir. Herhangi bir dekorasyon çalışmasına ihtiyaç duymuyor olabilirsiniz. Sadece evinizin, ofisinizin ya da iş yerinizin tesisatları ile ilgili tamir ve tadilat hizmetleri arayışında olabilirsiniz.

Kale Kaizen olarak sizlere bu konuda da aradığınız en yetkin ve en ekonomik hizmetleri sunmaya her zaman hazır olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Asansörlerin Yangın ve Deprem Sistemi

Binalarda olası yangınlarda ve depremlerde asansörlerin kullanılır durumda olması kabinlerde bulunan insanların mahsur kalması ve dumandan etkilenmesi riskini doğurmaktadır. Yaşanan yangınlar sonucu bu riski en aza indirmek üzere öncelikle “yangın anında asansörleri kullanmayınız” işaretleri kullanılmış ve halen kullanılmaktadır. Binaların Yangından Korunması Hakkında Yönetmelik, TS EN 81-73 ve TS EN 81-77 Standartları yayınlandıktan ve yürürlüğe girdikten sonra asansörlerin yangın ve deprem anındaki davranışları belirlenen kurallar çerçevesinde otomatik olarak sağlanabilmektedir.